?>

Aktualita

8.10.2015

SKINJEXION - VAKCÍNA PROTI STÁRNUTÍ

Principy medicínského očkování  aplikované v kosmetice

Využitím nejnovějších vědeckých poznatků a technologickou vyspělostí produktů představuje Ericson Laboratoire špičku na celosvětovém trhu v oblasti kosmetické inovace.

Vakcinace představuje zavedenou a účinnou terapii. Působí tak, že stimuluje imunitní systém a zlepšuje obrannou schopnost organismu proti příslušnému antigenu.

Ericson Laboratoire nyní využívá tuto techniku stimulace imunitních funkcí ke kontrole stárnutí pleti. Vakcínou je peptidomimetická, biotechnologicky získaná látka, derivát kyseliny glutamové IMUDILIN, který dokáže  produkovat malé množství  volných  radikálů, podobných těm, které tvoří fibroblasty. Můžeme říci, že pleť naočkujeme”správnými” volnými radikály. IMUDILIN představuje “messengera”(buněčného komunikátora),  který aktivuje buněčnou komunikaci a ovlivňuje tak stimulaci fibroblastů, které následně produkují kolagen, elastin a GAG. Pleť se efektivně omlazuje!

Nejnovější vědecké objevy vedou ke změně náhledu na volné radikály. Nelze je již automaticky zobecňovat za vysoce reaktivní toxické látky. Ericson Laboratoire jako první kosmetická firma využívá těchto nejnovějších inovací a pohlíží na volné radikály jako na látky, které nemusí být vždy škodlivé, ale zároveň mohou být prospěšné!