?>

Aktualita

13.4.2015

X50 BODY MATRIX

Jedinečná celotělová anti-agingová péče řešící veškeré problémy s nastávajícím věkem

Ericson Laboratoire vyvinul přírodní aktivní látku X50 SILHOUETTE na základě nejnovější technologie v medicíně. Inovativní díky této technologii umožňuje postupně přivést aktivní látku do cílové tukové buňky a tak účinně působit na štěpení tuků a blokovat ukládání a tvorbu nových tukových buněk. Umožňuje efektivní formování postavy a úspěšně bojuje s celulitidou a nadbytečným tukem.

U žen v období  a po menopauze dochází k poklesu hladiny hormonů, který vyvolává únavu těla . Řada degenerativních změn spojených s věkem: zhoršená kvalita pokožky, vrásky, pigmentové skvrny, žilky bývá často spouštěna nedostatkem hormonu DHEA. DHEA označovaný jako „matka hormonů“ se tvoří v nadledvinkách a lidský organismus jej může transformovat na takovou hormonální formu, která je nejvhodnější pro jeho harmonické fungování: estrogen, progesteron nebo testosteron.

Výzkumné laboratoře Ericson Laboratoire identifikovali jako přírodní zdroj DHEA rostlinu Dioscorea villosa – Divoký jam. Vědecké studie prokazují vliv nedostatku DHEA na stárnutí a ukládání tuků.