DIETETIK

INOVATIVNÍ PŘÍSTUP V HUBNUTÍ A ŘEŠENÍ CHRONICKÉ CELULITIDY ZPŮSOBENOU NEVYVÁŽENOU STRAVOU OBSAHUJÍCÍ NADBYTEK CUKRŮ A „TRANS“ TUKŮ.


 Dnes je známo, že špatná strava a nedostatek cvičení způsobuje nárůst hmotnosti. Rychlá občerstvení a spotřeba průmyslových potravinářských výrobků charakterizují náš moderní svět. Víme však, že tato průmyslová strava, kterou využívá rostoucí počet lidí, je silně nevyvážená. Obsahuje ve skutečnosti příliš mnoho sacharidů a nasycených nebo "trans" mastných kyselin, skutečné toxiny pro naše tukové buňky.

Vysokým zdrojem trans-mastných kyselin je nevyvážená strava vytvářející cyklickou agresi celulitidy. Tyto "trans" mastné kyseliny jsou ty molekuly, které chronicky narušují tukovou tkáň, která začíná nadměrně ukládat tuk.

DIETETIK CELLULITE CONTROL bylo vyvinuto za účelem boje proti této dysfunkci, která je zodpovědná za chronický vývoj celulitidy, tím, že omezuje agresi "trans" mastných kyselin.

Celotělová anti-celulitická zeštíhlující péče zaměřená na problematické partie stehen, zadečku, břicha a paží. Zlepšuje mikrocirkulaci, posiluje stěny cév a odvodňuje. Využívá speciální techniku vakuové masáže „cellulit  pumper“.